Nejlepší multifokální skla jen v OKO-OPTIK

V našich optikách se specializujeme na multifokální skla všech typů. Nabízíme  čočky té nejvyšší kvality a využíváme nejmodernější dostupné technologie tak, abychom maximalizovali Váš komfort.

Na všechny Vaše otázky rádi odpovíme na čísle +420 602 374 703

Proč multifokály z OKO-OPTIK?

Nejvyšší možný uživatelský komfort

Pro vyměření polohy skel vůči očím používáme technologii ImpressionIST, která měří potřebné hodnoty s přesností na 0,1 mm. Díky tomu poskytují multifokální brýle od nás nejširší možné koridory a nejostřejší vidění.

Férové ceny

Díky naší spcializaci na prodej multifokálních skel si můžeme dovollit nabízet ceny, na které ostatní optiky nedosáhnou. 

Technologie B.I.G.

Nabízíme širokou škálu multifokálních skel značek Čivice a Rodenstock. Unikátní jsme především nabídkou multifokálů B.I.G. na míru. Více si o nich můžete přečíst níže.

Přijďte si pro svá nová skla

Naše optiky

Co znamená technologie B.I.G. pro Vás?

1) Tvar skla přesně podle Vašich očí

Skla B.I.G. jsou objednávána na základě skenu Vašeho oka. Díky tomu je celý tvar skla již ve výrobě přizpůsoben nejen Vašim dioptriím, ale i specifickému tvaru Vaší rohovky. Díky této personalizaci se jedná o nejlepší možnou korekci pro Vaše konkrétní oko.

2) Extrémně přesné měření zraku

Součástí procesu objednání B.I.G. je měření zraku za použití  takzvaného DNEye skeneru. Toto zařízení, kterých je v Libereckém a Středočeském kraji pouze pět, skanuje Vaše oko s přesností na 1/8 dioptrie. Je tak výrazně přesnější než měření například u lékaře.

3) Nevídaný uživatelský komfort

Díky kombinaci přesného měření a výroby přímo na míru Vašeho oka poskytují skla B.I.G. nevídaný komfort. Uživatelům se na ně zvyká lépe než na běžná multifokální skla a tvrdí, že je vidění skrz brýle s B.I.G. ostřejší a jasnější. 

Zkušenosti zákazníků

"Přijde mi, že se skly na míru jsou barvy o trochu jasnější, než předtím"
Jana 51 let

"Od té doby co jsem si zvykl na B.I.G. skla, už se mi přes všechny ostatní brýle nekouká tak dobře."
Pavel 58 let

Naše optiky s B.I.G. technologií

Mladá Boleslav

Přijďte se na B.I.G. skla zeptat přímo k nám do optiky