Proč OKO-OPTIK?

Známe Vás - svoje klienty

Sázíme na osobní přístup. U nás můžete mít svého optika, kterému důvěřujete a který se o vás postará. Nasloucháme Vám a respektujeme Vaše přání. U našich klientů máme zaznamenou historii, dlouhodobě pečujeme o ně i jejich rodiny a můžeme tak předcházet problémům a zjednodušovat jim život. 

Víme, co potřebujete

Každý přichází se svým vlastním problémem. Ale každý problém má u nás své řešení. Naše zkušenosti a kvalitní vybavení nám v tom pomáhají. Rosteme s našimi klienty už 22 let a vzájemně jsme se hodně naučili. Třeba to, že klient má vždycky pravdu. Zároveň se stále učíme nové věci a pořizujeme nejmodernější vybavení, abychom Vám poskytovali to nejlepší, co náš obor nabízí. 

Vyřešíme to 

  • Nevíte kolik potřebujete dioptrií? Umíme změřit Vaše oči i Vaše brýle. A může to být i zábava- zkuste 3D měření 
  • Máte obavy o zdraví svých očí? Změříme Váš nitrooční tlak, zkontrolujeme oční pozadí
  • Nesedí vám běžné brýle nebo se v nich necítíte? Zkuste ONYXy- brýle na míru
  • Chcete vidět nejlépe, jak to jde? Naskenujeme Vaše oči a vyrobíme Vám speciální biometrická skla na míru. Získáte nejlepší možné vidění a Vaše skla budou maximálně tenká

Brýle musí sloužit a když zrovna nejsou v nejlepší kondici, přijdte a něco vymyslíme. Servis vnímáme jako součást našeho vztahu s klientem a je nedílnou součástí našich každodenních činností. Nemáte brýle od nás a zlobí Vás? Nevadí - přijdte.