Brýlová skla

Brýlových čoček existuje mnoho druhů. Nechte si doporučit, která je nejvíce vhodná pro Vaše oči a pro Vaše potřeby. Čirá nebo zabarvená, plastová nebo minerální čočka – získejte více informací o našich brýlových čočkách, které Vám zajistí ostré vidění při každé příležitosti.

Skla na všechny vzdálenosti (progresivní brýlové čočky)

S progresivními brýlovými čočkami vidíte na všechny vzdálenosti hladce a jasně. Nepříjemné střídání brýlí na čtení a na dálku se stane minulostí, progresivní brýlová skla mají rovněž své výhody v estetické oblasti. Jelikož jednotlivé zorné oblasti mezi sebou přecházejí plynule, zaručují progresivní brýle vašim očím ničím nerušené vidění.

Více technických informací

Skla na počítač

Na pracovišti je třeba se soustředit na obrazovku počítače, na pracovní stůl i na kolegy, kteří se nacházejí v různých vzdálenostech. Pracovní brýlové čočky pro pohodlné vidění na blízko jsou jedinými brýlovými čočkami individuálně přizpůsobenými typickým pohybům oka a nejčastější pracovní vzdálenosti. Nabízejí široké zorné pole v blízké a střední oblasti a tím pádem podstatně pohodlnější práci. Tyto skla mají speciální antireflexní úpravu, která redukují nepřirozeně vysoký poměr modrého světla, které vyzařují displeje a obrazovky notebooků, chytrých telefonů, tabletů a jiných zařízení. Nadměrné množství modrého světla může vést k přetěžování očí a k nespavosti.
Redukce modrého světla  vám umožní každý den při práci u monitoru relaxovat a cítit se dobře, neboť napomáhá vyrovnávat váš biorytmus.

Více technických informací – Rodenstock
Více technických informací – Optika Čivice

Skla pro řidiče

Brýlové čočky Road nejsou určeny pouze k řízení, perfektně splňují veškeré nároky pro celodenní nošení. Poskytují neomezené zorné pole, méně oslnění díky kombinace speciálně tónovaných filtrů a antireflexní vrstvy. Zaručují nejlepší vidění v noci a přesnější odhad vzdáleností.

Drivewear jsou fototropní polarizační čočky určené pro řidiče. Reagují na měnící se světelné podmínky nejen venku, ale i za čelním sklem automobilu. Díky vysoce účinnému polarizačnímu filtru chrání zrak proti nebezpečnému oslnění. Nová struktura fotosenzitivních molekul reagujících nejen na UV záření, ale i na denní světlo zajišťuje uživateli kvalitní vidění za každého počasí.

Více technických informací

Relaxační skla

Používání digitálních přístrojů je již standardní i ve volném čase. Následek toho je často bolest hlavy, nebo oční potíže (světloplachost, rozmazané vidění, suché oči, pálení v očích)

Brýlová čočka s malým plusem, čočka má lehkou akomodační podporu v dolní části +0,63 D. Malé plus s velkým přínosem, brýlová čočka Display funguje bez omezení jako jednoohnisková čočka a podporuje vidění při náročné denní práci.