Kontaktní čočky

Aplikace kontaktních čoček znamená úspěšný počátek nošení. Aplikací je prováděná očním specialistou (nejčastěji optometristou nebo očním lékařem). Aplikace trvá většinou kolem jedné až dvou hodiny a obsahuje měření a vyšetření zraku, odborně provedenou aplikaci čoček a poskytnutí informací o péči o kontaktní čočky a zrak.

Objednejte se na aplikaci kontaktních čoček

Aplikaci kontaktních čoček provádíme na všech pobočkách

Objednat

Jednodenní kontaktní čočky

Jednodenní kontaktní čočky jsou pohodlné a nevyžadují žádnou péči. Po použití je jednoduše vyhodíte. Jsou ideální na sport, cesty i party, ale představují také nejzdravější formu pro pravidelné každodenní nošení.

DAILIES TOTAL1® jsou první kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Díky inovativnímu designu obsahují více vody tam, kde ji vaše oči potřebují, a méně vody tam, kde nikoliv. Vaše oči potřebují také dýchat, aby vypadaly a cítily se zdravě. Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou až 6x prodyšnější* než přední jednodenní kontaktní čočky1 a díky průlomové technologii poskytnou dlouhotrvající pocit komfortu až do konce vašeho dne.

Měsíční kontaktní čočky

Měsíční /popřípadě čtrnáctidenní/ kontaktní čočky ocení pravidelní nositelé. Pro jejich nošení je ale důležitá správná péče o čočky, každodenní čištění a desinfekce čoček a hlídání si doby používání.

Air Optix

Měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností pro kyslík. Technologie TriComfort™, zajišťuje dlouhotrvající zvlhčení,  odolnost proti usazeninám a také je zárukou prodyšnosti – aby se vaše oči cítily a vypadaly zdravě.

Prodloužené nošení

Kontaktní čočky s prodlouženým nošením není třeba po dobu jednoho měsíce vyndat z oka. Jsou vhodné pro aktivní a zaměstnané nositele, kteří se nechtějí péčí o kontaktní čočky zabývat. V kontaktních čočkách můžete bez obav i spát.

Nepřetržité nošení 30 dní a nocí nemusí být vhodné pro každého uživatele, vždy doporučujeme konzultaci s očním specialistou.

Vysoce prodyšné* kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému mají nejvyšší propustnost pro kyslík

Multifokální kontaktní čočky

Multifokální čočky jsou určeny pro klienty s presbyopií, kdy nositel potřebuje korekci vidění na blízko i na dálku.Takové kontaktní čočky mají více optických zón v soustředných kruzích, které přecházejí z jedné potřebné dioptrie do druhé – ve středu je většinou dioptrie na blízko, k okraji se dioptrie mění na hodnotu na dálku.

AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL mají unikátní design, který poskytuje ostré, čisté vidění na blízko, střední vzdálenost i do dálky zároveň. Plazmou zušlechtěný povrch a AQUA zvlhčující systém poskytují pohodlí po celý den.

Barevné kontaktní čočky

Barevné kontaktní čočky jsou pro ty, kteří milují změny a rádi experimentují. Měňte barvy svých očí třeba každý den v týdnu! K dostání v dioptrických i nedioptrických variantách a s různou dobou nošení.

Nejprodyšnější* barevné kontaktní čočky AIR OPTIX® COLORS. Unikátní technologie barev 3 v 1 splyne s barvou očí a zajistí krásný a přirozený vzhled barvy očí. Plazmou zušlechtěný povrch je mimořádně odolný proti usazeninám, což přispívá ke zdravému nošení čoček a čočky jsou pohodlné po celý den, každý den, po celý měsíc nošení.

Péče o kontaktní čočky

S péčí o kontaktní čočky budete seznámeni při aplikaci čoček. S ohledem na vybraný produkt vám doporučíme vhodný typ roztoku a způsob čištění.

Při užívání kontaktních čoček je důležité oči zvlhčovat, doporučujeme užívat kapky Systene ultra:

SYSTANE® ULTRA pomáhají zmírnit potíže spojené se syndromem suchého oka. Díky svému složení poskytují očím dlouhodobou ochranu a významou úlevu od nepříjemných projevů suchého oka.

 

Roztoky Alcon